Aktuali informacija
Paslaugos spausdinti
Pirminio lygio paslaugos

 

 

Šeimos gydytojasrūpinasi Jūsų  šeimos sveikata

– ne tik gydymu, bet ir sveikatos išsaugojimu bei gerinimu, ligų profilaktika. Pacientas pirmiausia turi kreiptis į šeimos gydytoją, kuris sprendžia, kokios pagalbos jam reikia.

plačiau
 
Antrinio lygio paslaugos

 

 

I.Kelbauskienės šeimos klinikoje pacientus konsultuoja ir gydo aukštos kvalifikacijos

gydytojai specialistai kurie nustato sveikatos sutrikimo priežastis, diagnozuoja ligas ir paskiria reikiamą gydymą.

plačiau
 
Odontologo paslaugos

 

 

Mūsų klinikoje teikamos visos odontologijos paslaugos. Patyrę odontologai atsakys į visus klausimus apie dantų ir burnos ertmės priežiūrą ir gydymą, vizito metu rekomenduos Jums labiausiai tinkantį gydymo būdą, sudarys individualų gydymo planą. Pasirūpinsime ne tik gera sveikata, bet ir Jūsų gražia šypsena!

plačiau
 
Kineziterapija ir fizioterapija

 

 

Klinikoje dirba profesionali kineziterapeutė, kuri konsultuoja tiek vaikus, tiek suaugusius judesių lavinimo  klausimais, Sudaroma gydymo programa, parenkant specialius mankštos pratimus bei individualiai apmokant kaip teisingai juos atlikti. Atliekami gydomieji masažai.

plačiau
 
Sveikatos priežiūros programos bei privalomieji mokymai

 

 

Klinikoje organizuojamos sveikatos priežiūros bei mokymų programos. Reguliarus sveikatos kasmetinis patikrinimas padeda profilaktiškai įvertinti žmogaus sveikatos būklę, nustatyti ankstyvus pakitimus ar tiesiog rizikos veiksnius, paskirti prevencines priemones tiems veiksniams pašalinti ar sumažinti.

 

 

plačiau
 
Šeimos klinika
Paslaugos
Kontaktai
Fotogalerija