Akcijos Atsiliepimai Mes spaudoje
Paslaugos » Atsiliepimai spausdinti

Aš taip pat norėčiau labai padėkoti  daktarui S.Masiliūnui už visos mūsų šeimos priežiūrą. Reta tokių atidžių ir malonių gydytojų. Sekmes Jums!
 

2017.02.08

 

 

Didelis ir širdingas ačiū tikriems savo darbo profesionalams: daktarei I.Kelbauskienei ir seselei Dalytei. Paslaugomis su dėkingumu naudojuosi 14 metų. Dėkui už suteiktą sveikatą ir visą pagalbą!

 

2017.01.09 Eugenijus

 

 

Puiki klinika, visada sulaukiu profesionalios pagalbos. Nė karto nenuvylė. Rekomenduoju ir kitiems.

 

2016.10.09 Dalia

 

 

Šios klinikos pacientai su vyru esame ne tiek ir senai, kai atsikraustėme į Virbeliškių gatvę. Seniau lankydavomės kitoje poliklinikoje. Skirtumas labai didelis: nėra tokių didelių eilių ir triukšmo, visada malonus personalas, į visus iškilusius klausimus greitai gauname atsakymus... Todėl, kai gimė dukrytė, nedvejomami jos sveikatą patikėjome šios klinikos darbuotojams. Visos šeimos vardu dėkojame už Jūsų darbą!

 

2016.09.28 Agnė

 

 

Noriu padėkoti ilgametei klinikos sesutei Dalytei, kurios paslaugumu, meile darbui bei kompetencija negaliu atsidžiaugti. Ji visada pasitinka ir išlydi tave su šypsena. Tai nuostabus žmogus bei specialistas.

 

2015.07.08 Ieva

 

 

Kaip gyd. Kelbauskienės pacientė jau daugiau kaip 10 metų, galiu drąsiai sakyti, kad tai puiki gydytoja, susirinkusi į savo kliniką gerus specialistus ir, svarbiausia, puikius, jautrius žmones. Labai džiaugiuosi, kad prieš 15 metų perėjau iš Karoliniškių p-kos pas ją. Geros kloties Jai , kaip gydytojai ir žmogui...

 

2015.04.13 Gračina Ak

 

 

Jau labai daug metų džiaugiuosi, kad manim rūpinasi šios klinikos specialistai!

 

2015.04.16 Diana

 

 

Negaliu atsidžiaugti, kad šalia namų yra tokia nuostabi klinika :) Draugiškas, šiltas kolektyvas, jauki aplinka, puikūs specialistai! Kai pirmą kartą atėjau tik apsižiūrėti, supratau, kad čia verta pasilikti:)

 

2015.03.28 Daiva

 

 

Nors ir senose patalpose Kelbauskienės klinikoje visada būdavo jauku, bet naujai atsidariusioje Virbeliškių g.- nuostabu. Čia, atrodo, gydo ne tik geri specialistai, bet ir aplinka. Ir paslaugų žymiai daugiau.

 

2015.02.19 Žiedūnė

 

 

Esu 12 metų I.Kelbauskienės šeimos klinikos pacientė ir labai patenkinta klinikos paslaugų kokybe. Tiesiog, noriu pasveikinti visą klinikos kolektyvą su įkurtuvėmis! Juk ne veltui yra sakoma, kad jauki ir graži aplinka taip pat gydo!

 

2015.02.14 Su pagarba, Rita

 

Apie kliniką
Paslaugos
Prisirašymo tvarka
Kontaktai
Dovanų kuponas
Fotogalerija