Akcijos Atsiliepimai Mes spaudoje
Paslaugos spausdinti
Antrinio lygio paslaugos

Ingridos Kelbauskienės šeimos klinikoje reikiamą medicinos pagalbą teikia šių sričių gydytojai specialistai:

 

 

Akušeris-Ginekologas – Erika Čerškuvienė, Aura Bartaškienė  – moters lytinių organų diagnostika ir gydymas, gimdos ir jos priedų echoskopavimas su nuotraukomis, gimdos kaklelio ligų diagnostika (kolposkopija su gimdos kaklelio vaizdo nuotrauka), nėščiųjų priežiūra, vaisiaus echoskopija ir vaisiaus širdies tonų registracija, šeimos planavimas ir kontracepcija. Atliekamos gimdos kaklelio ambulatorinės operacijos ( polipų šalinimas ir pan.)

 

Neurologas – Jūratė Jokimaitienė  - konsultuoja esant nervų sistemos ligoms, Neurologinės problemos sprendžiamos taikant pačius naujausius tyrimų metodus ir įvairialypį gydymą. Priklausomai nuo esamos problemos, profesionalūs gydytojai parinks patį tinkamiausią sveikimo būdą. Gydomi šie negalavimai: galvos skausmai, migrena, miego sutrikimai, epilepsija, galvos smegenų kraujotakos sutrikimai, Alzheimerio ir Parkinsono liga, lėtiniai skausmai. periferinių nervų ligos.

 

Psichiatras-psichoterapiautas – Dalia Pečiukaitienė  - Aukščiausią kvalifikaciją turintys specialistai, naudodami pažangiausius metodus, padeda įveikti įvairius nervų sistemos ir psichikos sutrikimus: Įvairaus sunkumo depresijos formos, nerimas, panika, miego, nuotaikos sutrikimai, emociniai ir elgesio sutrikimai: savęs nuvertinimas, kaltės jausmas, baimė bendrauti, nervinės krizės, streso padariniai, vegetacinės nervų sistemos ir vidaus organų nervinės reguliacijos sutrikimai, atminties sutrikimai, valgymo sutrikimai (anoreksija, bulimija), neurozės.

 

Dermatovenerologas – Vilma Markevičienė Gydytojas dermatovenerologas diagnozuoja ir gydo odos ir gleivinės ligas, lytiškai plintančias infekcijas. Gydomos visos lytiškai plintančios, venerinės ir odos ligos.

Užtikriname visišką konfidencialumą.

 

Kineziterapeutas – Ieva Kaminskienė

 

Odontologas –  Gintarė Kelbauskaitė

 

Pediatras - vaikų ligų gydytojas

 

 

 

Apie kliniką
Paslaugos
Prisirašymo tvarka
Kontaktai
Dovanų kuponas
Fotogalerija